O firmie

avm_menu_8

Oryginalne produkty AVM pochodzą jedynie od Brazylijskiego producenta, firmy AVM AUTO EQUIPAMENTOS, LTDA. SAO PAULO, BRASIL istniejącej od 1957 roku gwarantując jakość oferowanych akcesoriów.

zapraszamy na nasz profil na Facebooku

fb 4x4avm

Na terenie Polski wyłącznym przedstawicielem firmy AVM AUTO EQUIPAMENTOS jest firma 4x4Team 

4x4Team-sklep

Zapraszamy do naszego e-sklepu


            Firma AVM oferuje możliwość opracowania sprzęgów piast do modeli samochodów do których aktualnie sprzegiełka nie są produkowane – bez żadnych dodatkowych kosztów. Warunkiem opracowania nowego wzoru jest dokładne zwymiarowanie flanszy piasty oraz końcówki półosi wg. naszych wskazówek lub przysłanie do nas tych elementów np. starych czy uszkodzonych – takich które nie wymagają zwrotu.

            Należy liczyć się z tym, że opracowanie nowej aplikacji zajmuje 3-4 miesiące a także jest niemożliwe jeśli półoś napędowa na stałe połączona jest z piastą koła (np. wszystkie modele Jeep po 1986 roku) – w takim wypadku opracowanie i instalacja sprzęgów bez całego zestawu konwersji piast i półosi jest po prostu niemożliwa.

           Autor nowej aplikacji sprzęgów otrzyma nowe sprzęgi w specjalnej, atrakcyjnej cenie – zapraszamy do kontaktu!


OSTRZEŻENIE!

Uwaga na podróbki zbliżone jedynie wizualnie do oryginału!

Uwaga na produkty z kategorii „jak AVM”, „nie AVM”.

Otrzymujemy sygnały że na rynku pojawiają się produkty, bardzo wątpliwej jakości jednak na tzw. oko bardzo podobne do oryginalnych AVM.

UWAGA! Znak towarowy AVM i nazwa AVM są zastrzeżone na terenie Unii Europejskiej, posługiwanie się nimi bez uprzedniej zgody jest przestępstwem.

Jeśli zakupiłeś lub podejrzewasz, że zakupiłeś podróbkę – zapraszamy do kontaktu!